Rekomendacje

Podejście, wykonanie, doradztwo, wszystko na medal. Jestem bardzo zadowolona z wykonania, jak również ze współpracy z właścicielem. Polecam serdecznie, jeżeli chcecie mieć meble marzeń na lata.
Ewa P
Pełen profesjonalizm, świetny kontakt z właścicielem i wysoka jakość wykonywanych mebli. Właściciel, Mariusz, chętnie doradza bazując na swoim doświadczeniu. Wiele jego rad wykorzystaliśmy w naszym projekcie kuchni, poprawiając błędy samego projektanta. Jesteśmy z tych poprawek bardzo zadowoleni.
Meble są naprawdę wysokiej jakości, bardzo starannie wykonane. Sam montaż kuchni bardzo szybki, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.
Gorąco polecam!
Damian F
Pełny profesjonalizm i super precyzja w wykonaniu i montażu mebli kuchennych i łazienkowych. Pan Mariusz w przeciwieństwie do większości wykonawców nie krytykuje poprzedników (murarzy, tynkarzy, hydraulików) za niedociągnięcia lecz sprawnie rozwiązuje problemy. On rzeczywiście tworzy meble na „istniejący wymiar”. Kolejny raz korzystam z jego usług i kolejne 100% zadowolenie klienta. Firma zasługuje na zmianę nazwy na „Sztuka & Styl” bo jakość wykonania zdecydowanie przekracza rzemiosło. Polecam z pełnym przekonaniem.
Przemysław D
Meble kuchenne oraz montaż wykonane bardzo profesjonalnie. Świetny, bezpośredni kontakt z p. Mariuszem, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w branży oraz poświęca dużo czasu na uzgodnienie szczegółów podczas projektu i wykonania. Wraz z narzeczoną jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu finalnego.
Robert P
Firma godna polecenia! Niejednokrotnie korzystamy z uslug p. Mariusza! Jego profesjonalizm, doradztwo, wykonanie usług zwłaszcza w terminie w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Jezeli ktoś poszukuje firmy która wykonuje meble najwyższej jakości to właśnie oni !
Polecam serdecznie.
Krzysztof M
Moja piękna kuchnia… ciasna kuchnia w bloku z krzywymi ścianami i mnóstwem niespodzianek – nic nie stanęło na przeszkodzie tej ekipie. Współpraca od projektu do wykończenia najdrobniejszych detali na najwyższym poziomie.
TC
To już chyba 6-7 lat współpracy z Panem Mariuszem. Pełne umeblowanie pokoju syna, górne szafki w kuchni, meble w łazience. Zawsze profesjonalnie, zawsze na czas. Bardzo dobra jakość wykonania, na mebelkach nie widać upływu czasu. Polecam.
Joanna L
Jesteśmy zadowoleni z wykonanych mebli i zabudów. Dobry kontakt przed, w trakcie jak i po realizacji. Sumienność, szczerość i jakość na wysokim poziomie. Przy kolejnych zleceniach będziemy zainteresowani dalszą współpracą.
Wojciech K
Bardzo dokładana praca. Po dwóch latach użytkowania nic się nie przesunęło, ani nie poluzowało.
Kilka rozwiązań podpowiedzianych przez wykonawcę znacząco ulepszyło projekt wymyślony przez zamawiającego.
Polecam.
Paweł K
Zabudowa kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Do tego cztery drzwi wraz z futrynami. Wszystko sprawnie i profesjonalnie, poczynając od projektu, kończąc na montażu. A nie było to łatwe, biorąc pod uwagę, co sobie wymyśliłem w tak ograniczonym metrażu:) Prace rozpoczęte zgodnie z harmonogramem i zakończone zgodnie z harmonogramem. Czego chcieć więcej? W planach mam jeszcze dwie realizacje i wiem gdzie zadzwonić jak przyjdzie czas:) Zdecydowanie polecam i zachęcam:)
Przemek Z
W firmie p. Mariusza wykonywaliśmy kuchnię, zabudowę rtv, szafy na korytarzu oraz lamele fornirowane. Meble zostały wykonane bardzo starannie, z dbałością o każdy szczegół, zgodnie z naszymi oczekiwaniami, w ustalonym wcześniej terminie. Polecamy!!!
Anna Z
Realizacja ogromnej szafy (3x3m) z wielką dokładnością, od indywidualnego podejścia do projektu, gdzie można było liczyć na fachową poradę, ale też poczucie słuchania potrzeb, poprzez szybki czas realizacji i wspaniały efekt końcowy w niełatwej ponad stuletniej kamienicy o zupełnie nieprostych ścianach. Polecam każdemu!
Hanna B
Znakomita firma, solidne wykonanie, wspaniały serwis także na długo po wykonanych usługach, mili i komunikatywni pracownicy. Polecam!
Klara U
Współpraca z Panem Mariuszem to czysta przyjemność. Jeżeli cenisz terminowość i wysoką jakość wykonania to jest miejsce dla Ciebie. Polecam.
Jarosław D
Realizacja wykonana przez Rzemiosło Styl robi wrażenie. Kuchnia, szafa w garderobie oraz przedpokoju wykonane z najwyższa starannością. Firma godna polecenia.
Maciej W
Najlepszy! Pan Mariusz to zaprzeczenie mrożących krew w żyłach opowieści o nieterminowych i niesolidnych stolarzach. Prace pana Mariusza są wykonane na czas, dokładnie i z najwyższą starannością-widać świetny warsztat i doświadczenie. Polecam z całego serca!
M